„Dodatkowe kwalifikacje szansą na zawodowy sukces”

Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Dodatkowe kwalifikacje szansą na zawodowy sukces”, który jest realizowany przez Syntea S.A. w partnerstwie z miastem Zamość, Zespołem Szkół Nr 2 im. dr Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie i Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 im. L. Wyczółkowskiego w Rykach od 1 września 2018r. do 31 sierpnia 2020r.

Kwota dofinansowania projektu: 4 145 242,68zł

Celem projektu jest lepsze dopasowywanie systemów kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy, ułatwianie przechodzenia z etapu kształcenia do etapu zatrudnienia oraz wzmacnianie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego i ich jakości, w tym poprzez mechanizmy prognozowania umiejętności, dostosowania programów nauczania oraz tworzenia i rozwoju systemów uczenia się poprzez praktyczną naukę zawodu realizowaną w ścisłej współpracy z pracodawcami.

Więcej szczegółów znajdziemy w poniższym dokumencie:

[gview file=”https://www.zsp4zamosc.edu.pl/wp-content/uploads/2018/11/Projekt.docx”]