Klasa patronacka

Fundacja Na Rzecz Klastra Meblarskiego Polski Wschodniej oraz  P.W. Interkres   Sp. j. S. Smyk i Z. Mazurek zainicjowali pomysł utworzenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu klasy patronackiej w zawodach stolarz i tapicer.
     12 marca 2014r. została podpisana umowa pomiędzy ZSP Nr 4, a właścicielami firmy Interkres, która dotyczy współpracy przy utworzeniu klasy patronackiej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Nauka przedmiotów ogólnokształcących i teoretycznych – zawodowych odbywać będzie się w szkole, praktyczna nauka zawodu w Centrum Kształcenia Praktycznego w Zamościu. Opiekę i patronat nad klasą obejmie firma, która umożliwi uczniom odbywanie praktyk zawodowych, zajęć praktycznych i wycieczek przedmiotowych. Absolwenci Szkoły znajdą zatrudnienie w firmie.

Strona internetowa firmy Interkres: www.interkres.pl