Warsztaty Świętego Mikołaja

Warsztaty Świętego Mikołaja zakończyły swoje prace w naszej szkole.  Pracowite Elfy pięknie pracowały  w warsztatach: wykonywanie ozdób choinkowych, stroików świątecznych, opakowań na prezenty prowadzonych przez  Pomocnika Świętego Mikołaja Panią: Sylwię Humenną,  tworzenie ozdób świątecznych z materiałów przeznaczonych na recykling  prowadzonych przez Pomocnika Świętego Mikołaja Panią: Annę Hawryluk. W warsztatach dekorowania pierniczków i ciastek świątecznych prowadzonych przez Pomocnice Świętego Mikołaja Panie: Annę Malec, Magdalenę Kołtun, Agnieszkę Sochę w Bibliotece szkolnej. Wynikiem tych prac są: ozdoby choinkowe, udekorowane pierniczki, prezenty, które można oglądać na choince szkolnej stojącej przy wejściu głównym, choinki z szyszek oraz gwiazdy na korytarzach szkolnych.

Wszystkim Elfom, Elfikom, Pomocnikom i Pomocniczkom Świętego Mikołaja dziękujemy za pracę i czas spędzony na warsztatach, jednocześnie składamy Wam i całej społeczności ZSP Nr 4 najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych radości i odpoczynku Świąt w gronie najbliższych i aby magia Świąt Bożego Narodzenia trwała cały rok.