2015-09-18-2411

Dęblin

2015-09-18-2411

KLASY MUNDUROWE W SZKOLE ORLĄT

W dniach 17-18 września2015 uczniowie naszej szkoły brali czynny udział w organizowanych przez Wyższą Szkołę Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie III Lotniczych Warsztatach Młodzieżowych.

Przedsięwzięcie miało na celu promocje wśród młodzieży polskiego lotnictwa wojskowego, studiów wojskowych oraz cywilnych w Uczelniach Wojskowych oraz służby w Narodowych Siłach Rezerwowych. W trakcie pobytu młodzież została zapoznana z bazą naukowo-dydaktyczną Szkoły, sprzętem lotniczym, odbyły się wykłady z ciekawymi ludźmi związanymi z lotnictwem wojskowym, zwiedzili Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz wzięli udział w zawodach sportowych. Możemy się pochwalić, że nasza uczennica Angelika Krukowska zajęła II miejsce w pływaniu. Gratulujemy!!! Po dwóch dniach aktywnego uczestnictwa dziennego i nocnego nasze orlątka opuściły szkolę Orląt wzbogacone o nowe doświadczenia i wiedzę. A jak było? Było suuuper… sami zobaczcie fotorelacje.

Opiekunowie L.Błaziak, E. Kostubiec