Szkolenie kosmetyczne

_dsc006417.11.2016 r. uczniowie zainteresowani tematyką pielęgnacji twarzy i ciała z klas 4TG, 4TTŻ, 4TB, 3kf, 2kmf, 2TG, 2TBŻ i 2TG wzięli udział w szkoleniu kosmetycznym przeprowadzonym przez przedstawiciela firmy kosmetycznej JADWIGA – panią Marzenę Jańczak.

Pani kosmetolog wykonała trzy zabiegi pokazowe, którym poddali się uczniowie naszej szkoły:

– zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach ziołowych pochodzenia roślinnego – Polski Peeling Ziołowy uczennicy klasy 4TG Kindze Krukowskiej,

– zabieg na ciało SAIPAN modelujący sylwetkę, likwidujący cellulit i rozstępy uczniowi klasy 1TBŻ Wojciechowi Adamowiczowi,
– zabieg eksfoliacji czyli złuszczanie naskórka i regeneracji skóry kwasami owocowymi AHA i BHA uczennicy Dianie Wytrzyszczewskiej z klassy 4TB.

Firma Jadwiga produkuje profesjonalne kosmetyki naturalne w Polsce od 1994r., według najwyższych standardów. Pani Marzena opowiedziała o składnikach aktywnych kosmetyków, sposobach pielęgnacji różnych typów cery, uczestnicy szkolenia mogli zbadać organoleptycznie wszystkie kosmetyki. Po szkoleniu wszyscy uczestnicy dostali po dwa bezpłatne certyfikaty.