Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
w Zamościu
WITAMY
Copyright © 2015
by LeM
All Rights reserved
Mail: konkurs_pioros@o2.pl
KONKURS PIOSENKI ROSYJSKIEJ
START    REGULAMIN    ZGŁOSZENIE    HISTORIA    O NAS   KONTAKT
           Zapraszamy wszystkich 28 lutego 2019 roku do Klubu 3. Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu na V Konkurs Piosenki Rosyjskiej. W tym roku wyjątkowo gościnnie konkurs odbędzie się w Klubie Batalionu z uwagi na duży remont w naszej szkole. Jesteśmy w trakcie termomodernizacji szkoły. To tak w największym skrócie. Za rok sami będziecie mogli ocenić, jak zmieniła się nasza szkoła. Tymczasem trwają gorące przygotowania do przyjęcia solistów i solistek wraz z opiekunami u sąsiadów po drugiej stronie ulicy. Gdybyście nie wiedzieli gdzie, to jest to teraz, po przebudowie, jeden z najładniejszych budynków w mieście, przed którym stoi pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego. Z łatwością traficie na miejsce, a tam już znajdziemy Was i zaopiekujemy się. Czeka tam na was prawdziwa scena i sala na 350 osób. Przygotowaliśmy, jak co roku wiele niespodzianek. Staramy się z roku na rok być coraz lepsi. Wzbogaciliśmy oświetlenie, aby każdy czuł się jak na prawdziwej estradzie. Duża scena, profesjonalne oświetlenie i po raz pierwszy obecność w jury dyrektora orkiestry symfonicznej w Zamościu Pana Tadeusza Wicherka. Przygotowaliśmy również plakaty i foldery, które pokazują historię konkursu. Pozyskujemy wciąż nowych sponsorów. Dzięki nim konkurs będzie miał piękną oprawę a Wy cieszyć się będziecie atrakcyjnymi nagrodami. Wzorem ubiegłego roku pierwszą nagrodą w obu kategoriach będzie wycieczka za wschodnią granicę. Pozostałe nagrody niech pozostaną niespodziankami, a zapewniam, że będziecie zaskoczeni i bardzo zadowoleni. Zapraszamy wszystkich na godzinę 9.00 do Klubu 3. Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego. Oczywiście trzeba przyjechać trochę wcześniej aby wejść na scenę, oswoić się z mikrofonami i pozbyć tremy. Oczywiście po staremu do szkoły wysyłacie nagrane podkłady i zgłoszenia do konkursu. Tutaj nic się nie zmieniło. Ale UWAGA. Zmienił się dzień konkursu. Jest to CZWARTEK. Już nadchodzą pierwsze zgłoszenia. Czekamy na Was z niecierpliwością, bo przecież nic tak nie wzrusza, jak muzyka rosyjska. W tym roku otwieramy konkurs dla wszystkich mieszkańców Zamościa. Ci, którzy kochają muzykę rosyjską będą mogli przyjść i posłuchać, powspominać, wzruszyć się i zobaczyć jak pięknie śpiewa młodzież stare i nowe szlagiery i z jakim wyczuciem potrafi interpretować piosenki rosyjskie.

- organizatorzy
... z ostatniej chwili