Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
w Zamościu
WITAMY
Copyright © 2015
by LeM
All Rights reserved
Mail: konkurs_pioros@o2.pl
KONKURS PIOSENKI ROSYJSKIEJ
START    REGULAMIN    ZGŁOSZENIE    HISTORIA    O NAS   KONTAKT
      Witamy serdecznie starych i nowych znajomych zapraszając do wspólnej zabawy. Jak co roku, Konkurs  Piosenki Rosyjskiej organizujemy w pierwszy piątek po feriach zimowych. W tym roku szkolnym IV edycja konkursu  odbyła się 16 lutego 2018 r.
       Jesteśmy jedną z nielicznych szkół ponadgimnazjalnych w Zamościu, w której  uczniowie  kontynuują naukę języka rosyjskiego rozpoczętą w szkole podstawowej, bądź w gimnazjum. Jednocześnie,  stale to podkreślamy, kochamy muzykę rosyjską, która istnieje i rozbrzmiewa ponad podziałami. Wiele  wspólnego mamy z muzyką rosyjską. Ta wrażliwość, nostalgia i tęsknota jest bliska każdemu z nas -  słowian, która istnieje poza religijnymi barierami czy normami, poza politycznymi barierami, to coś  zupełnie wolnego. Warunkiem bycia niezależnym człowiekiem jest myślenie w sposób całkowicie wolny i  kierowanie się sercem przy wyborze muzyki. Piosenki dynamiczne i liryczne, po prostu od serca. A serca  w muzyce rosyjskiej nie brakuje…

Uwaga !

W tym roku uczestnicy IV Konkursu Piosenki Rosyjskiej walczyli również o nagrodę publiczności! Głosowanie elektroniczne odbyło się za pomocą formularza umieszczonego na stronie Budowlanki lub TU.

               
... z ostatniej chwili
Dziękujemy za głosy oddane  !!