baterie photo

Zbiórka baterii

baterie photoSamorząd Uczniowski dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom w zbiórkę baterii. W ciągu trzech tygodni udało nam się zgromadzić ponad 100 kg baterii. Wszystkie sztuki zostały przeliczone. Uczniowie zdecydowanie okazali się lepszymi dostawcami niż pracownicy szkoły. Rekordzistami w dostawie zostali Dorian SOLNICA z klasy 2aLP oraz Maciej LACHAWIEC z klasy 1LO, którzy razem dostarczyli 3937 sztuk.

Zbiórka baterii przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Na wyróżnienie zasługują uczniowie klasy 2aLP (Dorian Solnica i Kinga Soboń), 1LO (Maciej Lachawiec, Ewelina Stronk), 1TI (Piotr Kawałek, Dawid Kuryło, Monika Cichańska), 2TIG (Iwona Leśniak, Mateusz Rysak, Arleta Sołowiej), 1 kf (Natalia Staniewska), 3 TIG (Daniel Kołodziej i Bartłomiej Walczak). Wśród nauczycieli najwięcej sztuk dostarczyli opiekunowie SU.

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda nam się powtórzyć tę akcję, a ze swojej strony Samorząd Uczniowski postara się wynegocjować korzystne warunki u nauczycieli dla najgorliwszych dostawców. Samorząd Uczniowski ZSP 4 wraz z opiekunami życzy wszystkim HAPPY HOLIDAY!!!