tenis 2013 009

Szkolny turniej tenisa stołowego

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

tenis 2013 009Dnia 08.10.2013r. odbył się Szkolny Turniej Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym. Uczestniczyło w nim 21 chłopców i 5 dziewcząt z klas pierwszych, drugich i trzecich. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Knap Angelika z klasy II TiG. Drugie miejsce zajęła Tadeusz Marlena z klasy II LO. Trzecie miejsce zajęła Kapuśniak Karolina z klasy I TiG. Chłopcy grali systemem radzieckim, najlepszy okazał się Komorowski Damian z klasy I K, drugie miejsce zajął Makowski Paweł z klasy I K, trzecie miejsce zajął Kopeć Aleksander z klasy II TI. Najlepsi uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i awansowali do Miejskiej Licealiady w Tenisie Stołowym. Sędzią głównym był Andrzej Gaweł, a organizatorem – Wojciech Uchymiak, nauczyciele wychowania fizycznego.