Judyta Żołnierczuk

Mieszkam w Zamościu. Uczęszczam do Szkoły Ponadpodstawowych nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im.Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu na profil technik geodeta. Przyleciałam na praktyki do Sevilli które odbyły się w firmie Iniciativas El Condado pod opieką Pana Raula Ordoñez, który jest wyjątkowo życzliwą, pomocną oraz zdumiewająco cierpliwą osobą. W okresie odbywania praktyk nauczyliśmy się korzystać z programu AutoCAD, utrwaliliśmy sporządzanie szkicu polowego, obsługę tachimetru oraz wprowadzanie punktów w terenie. W trakcie naszego wyjazdu mieliśmy również okazję zwiedzić Kadyks oraz Malagę. Podczas wycieczek do tych dwóch urokliwych miast poznawaliśmy kulturę i zwyczaje tutejszych mieszkańców. Mieliśmy również okazję spróbować regionalnych potraw z tamtejszych restauracji oraz poznać nietypową historie i intrygujące ciekawostki związane z tymi dwoma miastami. W wolnych chwilach od praktyk oraz innych zajęć spacerowaliśmy po pięknej Sevilli integrując się ze sobą w trakcie zwiedzania tutejszych najciekawszych miejsc. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tego typu projekcie. Z przyjemnością przyleciałabym jeszcze raz, ponieważ wspomnienia i wrażenia z takiej przygody są nie do opisania. Bardzo dziękuję nauczycielom i koordynatorom za taką szansę i polecam każdemu korzystania z takich możliwości.