Aureliusz Miedźwiedź

Uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu technik robót wykończeniowych w szkole zwanej Budowlanka - ZSP4 w Zamościu. Pracuje w firmie AMEDIDA TRAVEL w Sevilli pod opieką Marty Obrębskiej, która jest bardzo pomocną, miłą osobą, a czas mijał w miłej atmosferze. Pracowaliśmy w godzinach 8:00-14:00. W pierwszym tygodniu wraz z kolegami rozbieraliśmy płytki przy basenie, a w drugim tygodniu stawialiśmy ogrodzenie. Pierwszym miastem które zwiedziliśmy to Kadyks i byliśmy w takich miejscach jak barokowa katedra, a wolny czas spędziliśmy na plaży La Caleta. Drugie miejsce jakie zwiedziliśmy to był stadion Sevilli, w mieście, w którym aktualnie zamieszkujemy. W następny weekend odwiedziliśmy Malagę, a w tym pomnik Picassa odpoczywaliśmy nad morzem kąpiąc się wspólnie z grupą. Dodatkowo mieliśmy lekcje języka hiszpańskiego. Polecam brać udział w takich projektach innym uczniom naszej szkoły!

Last modified onwtorek, 14 czerwiec 2022 18:55
More in this category: « Wiktoria Dyć  Patrycja Koziołek »