Dlaczego warto wybrać naukę w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu?

Oto kilka powodów:

Staże zagraniczne

Każdy uczeń może skorzystać z trzytygodniowych, zagranicznych staży, w ramach których dostaje wynagrodzenie! Staże odbywają się w sezonie wakacyjnym, w renomowanych firmach w Portugalii i Hiszpanii.

Kształcenie w zawodach poszukiwanych na rynku pracy

Technik budownictwa, technik geodeta, technik informatyk, technik technologii żywności, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – to tylko niektóre z nauczanych przez nas zawodów!

Bogate zaplecze dydaktyczne

Czekają na Ciebie bardzo dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe i do nauki zawodów oraz nowoczesny budynek po termomodernizacji

Nauczyciele

Mamy sympatycznych nauczycieli, którzy poza tym, że potrafią dobrze uczyć – są życzliwi.

Atmosfera przyjazna uczniom

Panuje u nas przyjazna atmosfera – najważniejsze są dla nas pozytywne relacje uczeń-uczeń i uczeń-nauczyciel. Służą temu wycieczki integracyjne i kultywowanie tradycji szkolnych,

Wszystko na jednym podwórku

Szkoła, bursa i warsztaty w jednym kompleksie,co wpływa na sprawną organizację zajęć, nie tracimy czasu na dojazdy.

Po ukończeniu atrakcyjna i dobrze płatna praca w całej Unii Europejskiej

Po ukończeniu atrakcyjna i dobrze płatna praca w całej Unii Europejskiej, gdyż uczymy języków pod kątem konkretnych zawodów oraz współpracujemy z licznymi firmami i zakładami pracy.

Bogaty wybór zajęć dodatkowych

Nauczyciele prowadzą wiele kół zainteresowań, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze i konsultacje przedmiotowe, więc jeśli masz wenę twórczą, odkryjesz w sobie jakiś talent, albo odwrotnie; jeśli nie radzisz sobie z jakimś przedmiotem – na pewno znajdziesz pomoc.

Darmowy oprogramowanie firmy Microsoft

Uczniowie wybranych klas mają bezpłatny  dostęp do najnowszego, licencjonowanego oprogramowania firmy Microsoft – w tym systemów operacyjnych Windows.

Oddziały integracyjne

Oddziały integracyjne, w których na pewno każdy uczeń znajdzie pomoc, i oparcie wśród nauczycieli wspomagających.

Wyjścia i wycieczki

Pływalnia, zoo, lodowisko, oraz kino w Mieście Zamościu, z których korzystamy w ramach naszych zajęć lekcyjnych, by je uatrakcyjnić.

Nauka jest bezpłatna

Za to wszystko nie płacisz ani grosza!