Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać naukę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu?

Oto kilka powodów:

Wszystko na miejscu Szkoła, bursa i warsztaty w jednym kompleksie,co wpływa na sprawną organizację zajęć, nie tracimy czasu na dojazdy.
Obiekty miejskie  Pływalnia, zoo, lodowisko, oraz kino w Mieście Zamościu, z których korzystamy w ramach naszych zajęć lekcyjnych, by je uatrakcyjnić.
Bezpłatna nauka  Nauka jest bezpłatna.
Praca w UE  Po ukończeniu; atrakcyjna i dobrze płatna praca w całej Unii Europejskiej, gdyż uczymy języków pod kątem konkretnych zawodów oraz współpracujemy z licznymi firmami i zakładami pracy.
Przyjazna atmosfera  Ponieważ panuje tu przyjazna atmosfera.
Sympatyczni nauczyciele  Mamy sympatycznych nauczycieli, którzy poza tym, że potrafią dobrze uczyć – są życzliwi.
Koła zainteresowań

Nauczyciele prowadzą wiele kół zainteresowań, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze i konsultacje przedmiotowe, więc jeśli masz wenę twórczą, odkryjesz w sobie jakiś talent, albo odwrotnie; jeśli nie radzisz sobie z jakimś przedmiotem – na pewno znajdziesz pomoc.

Nauczyciele wspomagający  Oddziały integracyjne, w których na pewno każdy uczeń znajdzie pomoc, i oparcie wśród nauczycieli wspomagających.
Darmowy Windows  Uczniowie wybranych klas mają bezpłatny  dostęp do najnowszego, licencjonowanego oprogramowania firmy Microsoft – w tym systemów operacyjnych Windows.