Budowlanka “SZKOŁĄ INNOWACJI”, nasza biblioteka “INNOWACYJNĄ BIBLIOTEKĄ”

Nasza szkoła słynie z innowacyjnego podejścia do nauczania. Potwierdzeniem tego faktu jest certyfikat Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji“SZKOŁA INNOWACJI 2019”, który odebraliśmy wczoraj (22 maja 2019) roku.

Ogromny sukces odniosła także nasza szkolna biblioteka, która dostała wyróżnienie w kategorii “INNOWACYJNA BIBLIOTEKA 2019”

Projektowi patronują Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin i Lubelski Kurator Oświaty.

Celem projektu jest wyróżnienie szkół, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się przedsiębiorczość, realizowana jest współpraca międzynarodowa oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania.