Dzień Edukacji Narodowej

dsc02745   14 października odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku uroczystości Pan Dyrektor Stanisław Holko wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom oraz złożył życzenia wszystkim pedagogom oraz pracownikom szkoły.

Następnie miała miejsce część artystyczna. Nauczyciele mieli okazję obejrzeć krótki filmik przygotowany z inicjatywy uczniów Samorządu Uczniowskiego, w którym poszczególne klasy składały życzenia swoim wychowawcom z okazji Dnia Edukacji. Niektóre klasy wykazały się szczególną inwencją twórczą składając życzenia śpiewająco. Spore emocje wywołał również pokaz tańca zumby uczennic z klasy 3 TTŻ oraz 3LO przygotowywanych przez p. Monikę Kowalczyk-Flak.

Gościem specjalnym była natomiast grupa taneczna „Pozytywnie Zakręcone” działająca przy klubie sportowym Fitness Platinium w Zamościu, która zaprezentowała kilka układów zumby przekazując tym samym mnóstwo pozytywnej energii wszystkim pracownikom szkoły.