img 1320261090 379

Dzień Edukacji Narodowej

img 1320261090 379Dnia 14 października w ZSP Nr 4 odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. Akademię rozpoczął dyrektor Stanisław Holko. Przywitał on przybyłych gości oraz złożył życzenia kadrze pedagogicznej. Podczas uroczystości zostały wręczone Nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.
Kolejnym punktem programu była część artystyczna, przygotowana przez uczniów klas 4TBG, 2TIG, 1aLP pod opieką Katarzyny Beda oraz Moniki Kowalczyk-Flak. W części artystycznej można było podziwiać występ grupy tanecznej, dla której choreografię ułożył uczeń klasy 2TIG- Mateusz Serafin. Najwięcej emocji wzbudził monolog kabaretowy przygotowany przez ucznia klasy 4TBG- Tomasza Gruszkiewicza oraz show pt. “Randka w ciemno”, w której Tomasz wystąpił ze swoim bratem. W “Randce w ciemno” wystąpili również nauczyciele: Jadwiga Łepik, Marian Okoniewski oraz Jerzy Sawicki. Ostatnim punktem programu była piosenka “Nauczycielu”, którą swoim występem tanecznym uświetnili bracia Piotr i Paweł Mazurek z klasy 2TU. Całość poprowadzili uczniowie Magdalena Janicka (2aLP) i Bartłomiej Marzec (4TBG).
   Na zakończenie wszystkim obecnym pracownikom szkoły zostały wręczone kwiaty. Część artystyczna po raz kolejny była dowodem na to, iż nie tylko uczniowie, lecz również nauczyciele naszej szkoły potrafią się świetnie bawić.