10

Hiszpania cz.3

13

14

W 10trakcie stażu uczniowie kontynuują naukę języka hiszpańskiego. Lektorami są Panie Natalia i Jasmin, które pochodzą z Włoch. Na zajęciach uczniowie porozumiewają się po hiszpańsku lub angielsku. Zajęcia są bardzo ciekawe i na pewno spowodują przyrost wiedzy u uczniów.

20W poniedziałek udaliśmy się na spacer po Sewilli, podczas którego obejrzeliśmy Plac Hiszpański oraz stare miasto. Zachwyt wzbudziła największa gotycka katedra w Europie. Mogliśmy poczuć atmosferę panującą w patelni Europy. Podczas spaceru temperatura sięgała 450C, dlatego dużą atrakcją była fontanna, w której mogliśmy się ochłodzić.

21

logotypy fundusze Projekt „Dobre praktyki – lepsza praca” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe nr umowy POWERVET -2014-1-PL01-KA102-001607