Powtórka wiadomości z języka polskiego w kinie

Powtórka wiadomości z języka polskiego
w kinie

1 kwietnia 2014 roku uczniowie ZSP 4 mieli okazje na powtórzenie i utrwalenie wiadomości z języka polskiego podczas seansu filmowego. Zobaczyliśmy film w reżyserii Darena Aronofsky’ego “Noe – wybrany przez Boga”, który był oparty na biblijnej historii. Uczniom podobała się monumentalna opowieść, pełna grozy, pięknych widoków, pokazująca rozterki i wątpliwości głównego bohatera. To dramat mówiący o naturze ludzkiej, jej walce z dobrem i złem. Wyjście do kina to świetny sposób na utrwalanie wiadomości i przygotowanie się do nowej matury, gdzie będziemy musieli odwoływać się do innych tekstów kultury, ale i przyjemny sposób spędzania czasu wolnego, integracja młodzieży i budzenie miłych wspomnień związanych z pobytem w naszej szkole.