4. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze – transmisja on-line 30 marca 2023 r.

Targi  odbędą się w formie transmisji on-line, podczas której pracownicy lotniska będą na żywo przybliżać słuchaczom swoje miejsce pracy, stanowisko, zakres obowiązków oraz ścieżkę kariery. Udział w targach jest bezpłatny.

Szczegółowy harmonogram jest dostępny na stronie: www.krakowairport.pl/targi.

W tym roku wywiady z przedstawicielami niemalże 40 zawodów zostały podzielone na 6 bloków tematycznych, w których stanowiska zostały pogrupowane ze względu na szeroko rozumiane kompetencje oraz umiejętności.

Po każdym bloku tematycznym odbędzie się konkurs on-line w formie quizu, w którym uczestnicy będą odpowiadać na pytania związane z danym blokiem. Główną nagrodą będą darmowe jednodniowe zajęcia zawodoznawcze dla całej klasy, które odbędą się w Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport. Pomogą one zrozumieć specyfikę zawodów dzięki stanowiskom VR (wirtualnej rzeczywistości), przygotowanych w ramach realizacji projektu „VirtuAir Reality – projektowanie przyszłości w zawodach lotniczych z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości lotniska”.

Wszelkie pytania należy kierować na adres targi@krakowairport.pl.

Do wydarzenia można dołączyć także pod adresem: https://www.facebook.com/events/191842030234978

Źródło:

https://kuratorium.katowice.pl/index.php/kuratorium/aktualnosci/4-lotniskowe-targi-zawodoznawcze-transmisja-on-line-30-marca-2023-r/