Dni Otwarte w „Budowlance” już 21 marca 2023

Jesteś uczniem podstawówki? Myślisz o dalszej edukacji? Jeśli tak, to zamojska „Budowlanka” jest dla Ciebie najlepszym wyborem! Dzięki nam zdobędziesz wiedzę i umiejętności tak potrzebne na rynku pracy.

Wiosna za pasem, a wraz z nią Dni Otwarte naszej szkoły. Już 21 marca zapraszamy do ZSP Nr 4 w Zamościu. Tego dnia uczniowie będą oprowadzali młodzież po szkole, opowiedzą, dlaczego warto się tu uczyć, a także udzielą odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.

W tym dniu będziecie mieli możliwość poznać szkołę „od kuchni” np. naszych nauczycieli. A zapewniamy, że kadra „Budowlanki” nie ma sobie równych. Co więcej, zapoznacie się z ofertą szkoły. A naprawdę jest w czym wybierać! Kucharz, monter, geodeta, klasy liceum… lista jest długa i każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby, które nas odwiedzą w tym dniu, będą mogły także skosztować pysznych potraw (kruche ciasteczka, różne babki, mazurki i inne) przygotowanych przez uczniów „branżówki”, zawód kucharz.

To nie wszystko, nasza szkoła ma wspaniale zaopatrzone zaplecze gastronomiczne np. jeden z nowocześniejszych ekspresów do kawy. Mamy także sprzęt komputerowy najnowszej generacji i rewelacyjnie wyposażoną pracownię geodezyjną. Naukę w pracowniach umilą Wam piękne murale, a podczas przerw będziecie mogli odwiedzić bibliotekę zaopatrzoną w wiele bestsellerów (także w języku angielskim i ukraińskim).

To tylko od Was zależy, czy podejmiecie dobry wybór i wybierzecie ZSP Nr 4.

Masz jeszcze wątpliwości, jaką szkołę wybrać? Zapewniamy, że zamojska „Budowlanka” to najlepszy wybór! Przyjdź i przekonaj się sam!