Drodzy Uczniowie witamy was w szkole!

Drodzy Uczniowie.

Z radością witamy Was po długim okresie nauczania zdalnego, którym wszyscy jesteśmy bardzo zmęczeni.

Wiosna za oknami rozkwita pełną parą, przyroda budzi się do życia i szkoda już siedzieć przy komputerach w domu. Pora spotkać się stacjonarnie. Chcielibyśmy abyście wracali do szkoły z radością i zapałem bez stresu przyszłych sprawdzianów i odpytywań. Zmobilizujcie się jeszcze raz do poprawy ocen i stopniowego przechodzenia na tryb nauki stacjonarnej.

Niech Wasz powrót do szkoły będzie obudowywaniem relacji klasowych i odbudowywaniem przyjaźni. Chcielibyśmy zapewnić Wam bezpieczny powrót do szkoły bez lęku i stresu. Dostępny dla Was jest psycholog, pedagog  szkolny oraz każdy nauczyciel, do których możecie zgłaszać się z różnymi problemami zarówno osobistymi jak i szkolnymi.

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby udzielić Wam potrzebnego wsparcia związanego z łagodnym i stopniowym wdrażaniem się na nowo do szkolnych obowiązków.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSP Nr 4 w Zamościu.