Dzień Edukacji Narodowej – życzenia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcja, SU oraz Administratorzy strony www ZSP Nr 4 składają wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom, pracownikom administracyjnym, rodzicom oraz wszystkim uczniom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej i nauki, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Oby każdy kolejny dzień Waszego życia był pełen nowych szans, spełnionych celów i ogromnej satysfakcji, a przyszłość jawiła się w jasnych barwach oraz poczuciu bezpieczeństwa.