Konkurs na plakat cyfrowy – “Unia w kolorach jesieni”

Punkt informacyjny EUROPE DIRECT Lublin WySPA ogłasza konkurs na plakat cyfrowy dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych z terenu województwa lubelskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest zaprojektowanie plakatu cyfrowego informującego o dowolnym wydarzeniu (np. festynie, warsztatach, pikniku rodzinnym itp.) szeroko związanym z tematyką UE o nazwie.: „Unia w kolorach jesieni”.

Informacje na plakacie dotyczące szczegółów wydarzenia oraz stylistyka graficzna zależą od autora pracy.

Elementy obowiązkowe, które muszą znaleźć się na plakacie: nazwa wydarzenia, data, miejsce, godzina (od…do.. /czas trwania), grupa docelowa (tj. uczestnicy wydarzenia – dowolna grupa społeczna np. dzieci, seniorzy, grupa zawodowa lub mieszkańców itp.), tekst według autora oraz hasło promujące wydarzenie.

Na plakacie powinny znaleźć się również elementy charakterystyczne dla Unii Europejskiej (np. flaga, logo itp.) z motywem symbolizującym jesień.

Zadanie konkursowe należy przygotować w technice cyfrowej w dowolnym programie graficznym.

Praca konkursowa powinna zostać przygotowana do druku w formacie A3.

Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać wykonany projekt drogą elektroniczną w terminie do 18.11.2022 na adres mailowy: edlublinwyspa@wspa.pl,  w tytule maila wpisując: Konkurs na plakat.

W  treści maila powinny znaleźć się następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, wiek, adres i telefon kontaktowy, nazwa szkoły i klasy.

Szczegóły konkursu i regulamin znajdują się na stronie:  https://europe-direct-lublin.wspa.pl/konkursy/

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.