DSC02011

Odnawialne źródła energii.

DSC02011

Dnia 17.04.2014r. odbyła się prezentacja pt: Odnawialne źródła energii. Prezentację prowadziła Pani Aneta Parol z firmy OLSOL oraz Pan Dariusz Zinkowski z firmy GALMET.

Uczniowie klas: 1TIB, 1TBI, 2m, 3m, 3TBI, 3TI, 4TB zapoznali się z zasadami dobierania instalacji solarnych, pomp ciepła oraz kotłów centralnego ogrzewania. Podczas prezentacji zostały omówione odnawialne źródła energii wykorzystujące w procesie przetwarzania energię promieniowania słonecznego, ciepła z ziemi, wody, powietrza do ogrzewanie domu lub ciepłej wody użytkowej. Odnawialne źródła energii to jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na zapewnienie komfortu mieszkania i funkcjonowania. Szkolenie zorganizowała Monika Maluha.