Ogłoszenia

Wyniki Konkursu na LOGO Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu

15 marca 2013r. została rozstrzygnięta II edycja Konkursu na LOGO Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.

Na konkurs wpłynęło 6 prac. Jedna praca nie spełniła wymogów formalnych, jej twórcy wykorzystali LOGO innych instytucji.

Jury w składzie:

1. Stanisław Holko- przewodniczący

2. Stanisław Turek

3. Barbara Gmiterek- Kuśmirczak

4. Andrzej Krukowski

5. Agnieszka Budenko- Wawryk

6. Beata Głowacka

postanowiło nie przyznać I miejsca

II miejsce przypadło Renacie Stafisz– uczennicy klasy 2a LP,

III miejsce – Paulinie Królikowskiej i Katarzynie Burcon – uczennicom klasy 2aLP.

Jury przyznało także dwa równorzędne wyróżnienia dla Sebastiana Kusego, ucznia klasy 2aLP oraz Izabeli Sudak i Eryki Rycaj, także z klasy 2aLP.

Nagrodzone i wyróżnione prace charakteryzują się wysokim poziomem graficznym, świadczą o zaangażowaniu, pomysłowości i samodzielności.

Autorzy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz oceny cząstkowe z wybranego przedmiotu.

W maju ruszy kolejna edycja konkursu.