„Rodzina. Mając siebie- mamy tak wiele”– konkurs dla uczniów i nauczycieli

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie poświęconym rodzinie, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, zatytułowanym „Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele”Otwiera się w nowym oknie.

Do udziału w konkursie zapraszani są uczniowie klas IV–VIII publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych a także nauczyciele.

Zadaniem ucznia jest wykonanie pisemnej pracy konkursowej w formie opowiadania, listu, kartki z pamiętnika, eseju lub rozprawki. Należy napisać o waszych rodzinnych przygodach, o tym, jak lubicie wspólnie spędzać czas, o ważnych wydarzeniach, o relacjach, które sprawiają, że wasza rodzina jest wyjątkowa.

Zadaniem nauczyciela jest wykonanie scenariusza zajęć lekcyjnych lub scenariusza działań szkolnych poświęconych rodzinie.

Link:

„Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele” – konkurs dla uczniów i nauczycieli – Zintegrowana Platforma Edukacyjna (zpe.gov.pl)