Studniówka 2020

Bal studniówkowy to ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia szkoły średniej, to chwila na którą młodzi ludzie czekają i bardzo starannie się do niej przygotowują. Odświętne ubrania i ślicznie dobrane fryzury świadczą o szczególnym charakterze tego spotkania. 11 stycznia 2020r. w Ambrozji w Łapiguzie tegoroczni maturzyści rozpoczęli już odliczanie do egzaminu dojrzałości.

W imieniu uczniów klas maturalnych Barbara Kwaśna i Kacper Łaba powitali dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników szkoły, zaproszonych gości, rodziców, koleżanki i kolegów. Podziękowali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za wyrozumiałość, cierpliwość i każdą porcję wiedzy. Rodzicom za wsparcie i pomoc. Koleżance Joannie Łukasiewicz za organizację balu. Następnie głos zabrali rodzice cytując Koheleta „Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem… ” 

Przed wami egzamin dojrzałości i dorosłe życie – mówiła dyrektor szkoły Lidia Sternik. Życzyła uczniom dobrych wyborów i właściwych decyzji. Zaproszenie na bal przyjęła dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu Agnieszka Kowal, która również złożyła życzenia nie tylko dotyczące nieubłaganie zbliżającej się matury, ale również przyszłości zawodowej. „Poloneza czas zacząć ” – tym słowami dyrektor szkoły dała sygnał, że jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, właśnie się rozpoczyna. Skończyli o pianiu kura, a terazmatura