Zapraszamy do Książnicy Zamojskiej im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu, gdzie od 1 do 30 czerwca 2021 r. prezentowana będzie ekspozycja prac fotograficznych pt. “Wszystkie dzieci świata”.

Wszystkie Dzieci Świata to wystawa pokonkursowa 14. Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego organizowanego przez Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Ekspozycja ukazuje dziecko we współczesnym świecie. Konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Podczas ubiegłorocznej edycji wpłynęło 412 prac 110 autorów nie tylko z Polski, ale też m.in. z Niemiec, Włoch, Węgier, USA, Arabii Saudyjskiej, Wietnamu. Adresowany jest do osób interesujących się problemami dzieci i fotografią. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Światowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP.

Zachęcamy wszystkich do zwiedzania wystawy.

WSTĘP WOLNY!