ZAPROSZENIE NA JASEŁKA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 16.12.2019 R.

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, na które czeka się przez cały rok. Czas ten jest powszechnie uważany za okres radości, pojednania, bliskości i odpoczynku. W ostatnich latach przygotowania do  świąt coraz częściej kojarzą się z pośpiechem, chodzeniem po sklepach i wydawaniem pieniędzy na prezenty. Zatracamy prawdziwe znaczenie świąt i nie potrafimy ich w pełni przeżyć. Zapominamy, że jest to okres, gdy przeżywamy narodzenie Dzieciątka, Boga, który stał się człowiekiem. Dlatego warto choć na chwilę zatrzymać się, aby prawdziwie przeżyć ten czas.

Pomogą nam w tym jasełka, które przygotowali uczniowie z naszej szkoły. Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do obejrzenia występu młodzieży. Będzie to doskonała okazja, aby przygotować się do tych tak ważnych świąt.

ZAPRASZAMY!!!

Jasełka w naszej szkoły odbędą się w dwóch turach: o godzinie 10.00 i 11.00. Prosimy o zapoznanie się z poniższym podziałem oraz zwracamy się z prośbą do nauczyciele uczących w danych klasach, aby przyprowadzili uczniów na jasełka:

1 kf

3 km