Zjazd Szkolnych Klubów Aktywnego Europejczyka

🕺🏼Jesteś aktywną osobą?
💡Chcesz nauczyć się czegoś więcej, niż daje ci szkoła?
🇪🇺Ciekawi cię tematyka Unii Europejskiej?
😃Chcesz dowiedzieć się, jakie nowe możliwości i programy przygotowała dla Ciebie UE?
🎁Chcesz wygrać prezent od Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct?
🏢Uczysz się w szkole średniej czy technikum?
🤩Weź udział razem ze swoimi kolegami/koleżankami z klasy w Zjeździe Szkolnych Klubów Aktywnego Europejczyka, sprawdź swoją wiedzę w konkursie i wygraj nagrody!
⁉️Zjazd odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2021 r., które poprzez platformę Zoom, początek o godz. 10.
🏆Zwycięzcy konkursu, który odbędzie się w ramach Zjazdu otrzymają nagrody!

1. Miejsce – słuchawki bezprzewodowe
  2. Miejsce – gra planszowa „Gwiezdny Express”
  3. Miejsce – gadżety od Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin

❗️🛍Klasy uczestniczące w Zjeździe dostaną pakiety promocyjne od Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin.
😉Jesteś zainteresowany? Powiadom o tym nauczyciela!
Udział w Zjeździe SKAE jest całkowicie bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej: http://www.europe-direct.lublin.pl/2021/030.php.
❓Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: e-mail: europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl, tel. +48 511 403 171.