Zmiany w akcji “Prze-Biegła Książka”

Przed nami kolejny rok szkolny, a wraz z nim akcja, która już na dobre zadomowiła się w murach naszej szkoły – “Prze-Biegła Książka”, która polega na tym, że każdy może wziąć książkę zostawioną przed biblioteką i zabrać ją do domu (na własność i za darmo!!!).

W tym roku jednak akcja  będzie przebiegała w nieco innej formule. Oczywiście, książki nadal będzie można wziąć za darmo, jednak wcześniej inicjatywa ta odbywała się wyłącznie w ostatnim tygodniu miesiąca. Teraz będzie inaczej. Książki będą wystawione przed biblioteką szkolną przez cały rok szkolny.

Zachęcamy czytelników naszej biblioteki szkolnej do dzielenia się z innymi książkami, które przypadły Wam do gustu!!! Książki można zostawić na regale przed wejściem do biblioteki.