Pomoc międzyszkolna

Dnia 13.10.2022 r. na prośbę Pani Doroty Pintal – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Zamościu grupa geodetów z klasy 3 TGW wyznaczyła poziom pod budowę ścieżki ogrodu sensorycznego. Do realizacji tego zadania uczniowie zastosowali niwelację geometryczną z wykorzystaniem fachowego sprzętu .
Młodzież stanęła na wysokości zadania i wytyczyła 80 palików na jednej zaprojektowanej płaszczyźnie poziomej.

Były to wyjątkowe lekcje ćwiczeń geodezyjnych na prawdziwym placu budowy przy sprzyjających warunkach pogodowych. Uczniowie z pewnością na długo  zapamiętają tą pracę i będą mieć satysfakcję z wykonanej roboty, kiedy zobaczą efekt końcowy.

Podziękowaniem za wykonaną robotę był poczęstunek przygotowany przez gospodarzy SP NR 10.
Serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Opiekunowie : Małgorzata Chudy oraz Mateusz Staszczak