Wizyta w Gimnazjum

dsc03968W dniu 5 maja  uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 odwiedzili Gimnazjum Nr 3 w Zamościu.

W ramach promocji szkoły młodzież z klasy 2 Technikum geodezyjnego zaprezentowała gimnazjalistom metody i techniki pomiarów geodezyjnych z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu geodezyjnego. Uczniowie klas trzecich gimnazjum  mieli okazję uczestniczyć w zabawie „Rzut butem gumowym”. Gimnazjaliści rzucali w dal butem gumowym, a następnie przeprowadzali pomiary długości odcinka z pomocą starszych kolegów. Dowiedzieli się także na czym polega praca geodety. Gimnazjalistom przekazano informacje dotyczące oferty edukacyjnej ZSP Nr 4 w Zamościu na nadchodzący rok szkolny. Przyjęci zostaliśmy bardzo miło, za co serdecznie dziękujemy! Opiekun grupy: Marta Szala.