Borowica

2 LO NA STRZELANIU BOJOWYM

Dzięki uprzejmości Pana Marka ILCZUKA- Prezesa LOK w Krasnymstawie, uczniowie klasy mundurowej mieli okazję postrzelania z broni palnej takiej jak: Beretta, Mag- 08, Kałasznikow, Mossberg i Mosin. Największe wrażenie zrobiło na uczniach strzelanie z karabinka powtarzalnego MOSIN 7,62 x 54 oraz kultowego Mossberga.

W strzelaniu brały udział również uczennice z zespołu integracyjnego wraz ze swoimi rodzicami. Na zakończenie uczniowie wykonali strzelanie z kbks-u o tytuł- Mistrza Klasy.

Całodniowy wyjazd został zakończony rozdaniem dyplomów, po czym przy pięknej pogodzie posililiśmy się pieczonymi kiełbaskami z ogniska.

Dziękuję opiekunom za pomoc przy zabezpieczeniu strzelania: E. Kostrubiec, L. Błaziak i P. Kostrubiec. Kierownik wycieczki: Piotr SZALA.

Obraz 1 z 20