13

Mistrzostwa w strzelectwie sportowym

13

Dnia 23 września 2011r. reprezentacja szkoły brała udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w strzelectwie sportowym. Rywalizacja składała się z dwuboju strzeleckiego, czyli strzelania z pistoletu sportowego i karabinku sportowego z klasyfikacją drużynową i indywidualną
   Reprezentacja nasza złożona była z uczniów klasy mundurowej „straż graniczna” 2 ALP, w składzie: ANTOSZEK Daniel, KRZYSZYCHA Patryk, PASZT Michał i WDOWIAK Tomasz.
   W mistrzostwach brało udział 12 zespołów i 48 zawodników. Drużyna nasza zajęła w tym gronie 5 miejsce, a indywidualnie najwyższe miejsce zajął Daniel Antoszek– 4 z wynikiem 143 pkt. Zawody te pokazały, że nasi uczniowie posiadają potencjał strzelecki i już zostały podjęte kroki w kierunku rozwoju tych umiejętności. Zobaczymy jakie będą efekty ??? Opiekun Piotr SZALA.