Mistrzostwa Województwa w strzelectwie sportowym

dsc05567    W dniu 20 września uczniowie naszej szkoły zrzeszeni w szkolnym kole strzeleckim LOK, brali udział w Mistrzostwach Województwa szkół ponadgimnazjalnych w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Bychawie. Zawody składały się z 2 konkurencji; pistolet sportowy pozycja stojąc z wolnej ręki i karabinek sportowy leżąc. Reprezentanci naszej szkoły osiągnęli dobry wynik, w gronie 14 szkół zajęli 6 miejsce, w zawodach uczestniczyli:

– Daniel ANTOSZEK     (3 a LP)   wynik 49 pkt. + 81 pkt.
– Mariusz KUŹMICKI     (3 aLP)             63 pkt. + 65 pkt.
– Patryk ZYGMUNT       (2 LO)           43 pkt. + 78 pkt.
– Rafał MARCHEWKA   (2 TG)           40 pkt. + 24 pkt. RAZEM       452 pkt.

Trzej pierwsi to uczniowie naszych „klas mundurowych”, wynik mógł być lepszy ale Rafał miał problem z karabinkiem, a Mariusz troszkę słabiej wypadł niż zawsze na w.w. strzelaniu. Ogólnie jestem zadowolony z uzyskanych wyników, widać że chłopcy robią postępy wynikowe.     Szkolny opiekun LOK- Piotr SZALA.