Sprawni jak żołnierze- krok od mistrzostw Polski

“Sprawni jak żołnierze”- krok od mistrzostw Polski

glowne   Reprezentacje naszej szkoły złożone z uczniów klas mundurowych uczestniczyły w mistrzostwach województwa które odbyły się w dniach 15-17 maja 2012r. na obiektach byłej Jednostki Wojskowej na Majdanku.

Zawody składały się z 5 konkurencji: tor lekkoatletyczny, strzelanie z kbks-u, rzut granatem do celu, bieg na orientację oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Zawody były bardzo emocjonujące, drużyna naszych dziewczyn od pierwszych konkurencji uczestniczyła w walce o czołowe miejsca, kończąc rywalizację na świetnym 2 miejscu (niestety tylko zwycięzca tych zawodów jedzie na MP). Drużyna męska przed ostatnią konkurencją miała bardzo duże szanse na zwycięstwo( wystarczyło wygrać rzut granatem), niestety wizja ta stanęła na przeszkodzie w dobrym wykonaniu rzutów i po słabym wyniku spadli na 4 miejsce.

Na pocieszenie można dodać ten fakt, że za rok skład się nie rozpada( nie było w drużynach uczniów z klas maturalnych), a może jeszcze wzmocni się ? W każdym bądź razie młodzież za rok obiecuje walkę do końca !!!!!

Dziewczyny: Chłopcy:
1. Amelia LEWKOWICZ- 2a LP 1. Tomasz WDOWIAK- 2 a LP
2. Beata WELCZ- 2a LP 2. Daniel ANTOSZEK- 2 a LP
3. Joanna JÓŹWIAK- 1 a LP 3. Mariusz KUŹMICKI- 1 a LP

WIELKIE BRAWA DLA ZAWODNIKÓW !!! Opiekun drużyn: Piotr SZALA.