Sprawni jak żołnierze

“Sprawni jak żołnierze”

glowneReprezentacje naszej szkoły złożone z uczniów klas mundurowych uczestniczyły w eliminacjach rejonowych, które odbyły się w Ostrowie Lubelskim i były przepustką do mistrzostw województwa. Miło poinformować, że obie drużyny (męska i żeńska) przeszły ten etap rywalizacji i będą reprezentować naszą szkołę w FINALE wojewódzkim, który zostanie rozegrany w Lublinie w dniach 15-17 maja. Zawody składały się z 5 konkurencji: tor lekkoatletyczny, strzelanie z kbks-u, rzut granatem do celu, bieg na orientację oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Zawody były bardzo emocjonujące, drużyna naszych dziewczyn od pierwszych konkurencji przewodziła stawce, kończąc zawody na I miejscu. Drużyna chłopców w przeciwieństwie do koleżanek startowała ze zmiennym szczęściem ale skutecznym finiszem zapewniła sobie III miejsce co również pozwoliło im awansować do kolejnego etapu.
Drużyny startowały w następującym składzie:

Dziewczyny: Chłopcy:
1. Amelia Lewkowicz (2aLP) 1. Tomasz Wdowiak (2aLP)
2. Beata Welcz (2aLP) 2. Daniel Antoszek (2aLP)
3. Joanna Jóźwiak (1aLP) 3. Mariusz Kuźmicki (1aLP)

Opiekun drużyn: Piotr SZALA.