Wycieczka w Bieszczady

img_1320309169_278„SG” na TRÓJSTYKU GRANICY PL-UA-SK

W dniu 18 października 2011r. ( wyjazd 3.00) przy wspaniałej pogodzie oraz niesamowitej scenerii krajobrazowej klasa  1 a LP i 2 aLP o profilu „straż graniczna” była na wycieczce w Bieszczadach zdobywając górę Krzemieniec, gdzie znajduje się połączenie 3 granic; Polski – Ukrainy i Słowacji. Celem wycieczki było pokazanie uczniom jak wygląda –granica górska i pas graniczny. Zanim uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda w.w. granica musieli pokonać bardzo trudne podejście na Małą Rawkę, następnie poprzez Wielką Rawkę a na końcu pasem granicznym dotarli do celu wycieczki. W drodze powrotnej młodzież zwiedziła zaporę w Solinie oraz zakupiła pamiątki.
     Jak wyglądała wycieczka ciężko opisać słowami. Zapraszamy do galerii zdjęć, które pokażą jak bardzo wyczerpująca była wycieczka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, że pokonali tą trasę bez większych problemów. Opiekunowie wycieczki: L. Błaziak, sierż.sztab. T. Sak, A. Krukowski i M.Okoniewski. Kierownik wycieczki Piotr Szala.