Dbając o rozwój , zdobywamy nowe umiejętności

11 kwietnia Pani Marzena Jańczak z firmy kosmetycznej JADWIGA przeprowadziła szkolenie kosmetyczne dla uczniów klas: 1TGŻ, 3TBŻ i 3kmf.

Pani Marzena wykonała cztery zabiegi na chętnych modelkach:

• Aleksandra Laskowska miała wykonany zabieg eksfoliacji naskórka i regeneracji skóry kwasami owocowymi AHA i BHA,
  •  Żaneta Waszak poddała się zabiegowi pielęgnacyjnemu dla cery suchej z maską algową,
  •  Martyna Gitner i Dominika Błędowska miały wykonany zabieg pielęgnacyjny dla cery tłustej polską papką do cery trądzikowej oraz maskę z glinki zielonej.

Szkolenie bardzo podobało się uczestnikom, Zuzanna Wojczuk miała okazję sprawdzić swoje umiejętności wykonując zabieg pielęgnacyjny koleżance z klasy.

Po szkoleniu wszyscy uczestnicy dostaną certyfikaty potwierdzające zapoznanie się z kosmetykami i  zabiegami pielęgnacyjnymi. Certyfikaty zostaną wystawione przez firmę kosmetyczną Jadwiga.