Szkolenie kosmetyczne

13.11.2014 r. gościliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 przedstawiciela firmy kosmetycznej JADWIGA – panią Marzenę Jańczak.

Pani Marzena opowiedziała o firmie, składnikach aktywnych kosmetyków, sposobach pielęgnacji różnych typów cery oraz wykonała trzy zabiegi, którym poddały się uczennice:

– zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach ziołowych pochodzenia roślinnego – Polski Peeling Ziołowy JADWIGA wykonany został uczennicy Małgorzacie Karczmarczyk,

– zabieg eksfoliacji kwasami AHA i BHA czyli złuszczanie naskórka i regeneracji skóry miała uczennica Paulina Pawliczuk,

– zabieg na brzuch SAIPAN modelujący sylwetkę, likwidujący cellulit i rozstępy wykonany został na uczennicy Patrycji Wróbel,

W szkoleniu wzięły udział uczennice klas I i II fryzjer, które uczestniczą w innowacji kosmetyka-pielęgnacja urody.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Monikę Maluha.