Szkolenie kosmetyczne

1
Profesjonalne kosmetyki naturalne Jadwiga powstają w Polsce od 1994r., według najwyższych standardów. 19.10.2012r. gościliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 przedstawiciela firmy Jadwiga- panią Marzenę Jańczak. Pani Marzena opowiedziała o składnikach aktywnych kosmetyków, sposobach pielęgnacji różnych typów cery oraz zaprezentowała trzy zabiegi:

– zabieg eksfoliacji czyli złuszczania naskórka i regeneracji skóry kwasami owocowymi AHA i BHA

– zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach ziołowych pochodzenia roślinnego – Polski Peeling Ziołowy JADWIGA

– zabieg na ciało SAIPAN modelujący sylwetkę, likwidujący cellulit i rozstępy- jako skuteczną metodę walki z nadwagą i defektami skóry

W szkoleniu wzięli udział uczniowie klas: 1TI, 1TG, 3aLP, 3bLP oraz I, II i III fryzjer. Szkolenie zostało zorganizowane przez Monikę Maluha.