Szkolenie kosmetyczne

dsc005113.11.2015r. gościliśmy panią Marzenę Jańczak – przedstawicielkę polskiej firmy kosmetycznej – JADWIGA. Pani Marzena zaprezentowała trzy zabiegi:

– zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach ziołowych pochodzenia roślinnego – Polski Peeling Ziołowy,
– zabieg eksfoliacji czyli złuszczanie naskórka i regeneracji skóry kwasami owocowymi AHA i BHA,
– zabieg na ciało SAIPAN modelujący sylwetkę, likwidujący cellulit i rozstępy.

Zabiegom poddały się uczennice klasy 3fryzjer: Magdalena Mazurek, Joanna Zgnilec i Monika Luchowska.

Firma Jadwiga produkuje profesjonalne kosmetyki naturalne w Polsce od 1994r., według najwyższych standardów. Pani Marzena opowiedziała o składnikach aktywnych kosmetyków, sposobach pielęgnacji różnych typów cery, uczestnicy szkolenia mogli zbadać organoleptycznie wszystkie kosmetyki.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Monikę Maluha.