Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
w Zamościu
Copyright © 2015
by LeM
All Rights reserved
Mail: konkurs_pioros@o2.pl
KONKURS PIOSENKI .................

START    REGULAMIN    O NAS    ZGŁOSZENIE    HISTORIA    KONTAKT

www.konkurspioros.pl
Na VI Konkurs Piosenki Rosyjskiej zarejestrowało się 20 wykonawców: 23 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa lubelskiego (Biłgoraja, Chełma, Hrubieszowa, Hulczy, Łaszczowa, Modliborzyc, Stojeszyna Pierwszego, Tomaszowa Lubelskiego, Turobina, Włodawy i Zamościa).

Wykonawców oceniało jury w składzie: Agnieszka Kowal Dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu, Beata Buczek– nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II Stopnia w Zamościu, Marian Puszka Komendant Straży Miejskiej w Zamościu.

Pierwszą nagrodą był voucher na wyjazd na Ukrainę do Lwowa z biurem podróży QUAND z Tomaszowa Lubelskiego.
Druga i trzecia nagroda ufundowane przez firmy BUDMAT z Zamościa i PRAKTIBUD z Tomaszowa Lubelskiego.

I miejsce - Jaśmina Łukiewicz, II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim, utwór: „Smuglianka”

II miejsce - Daria Podpora, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. J. Dechnika w Biłgoraju, utwór: „Ja wiżu swiet” Wiktoria Daineko

III miejsce – ex aequo
- Julia Stepaniuk, I Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim, utwór: „Sonce” Ani Lorak
- Aleksandra Pogudz, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu, utwór: „Sonce” Ani Lorak

WYRÓŻNIENIA - Duet Friends Łucja Dycha i Karolina Kohan, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Modliborzycach, utwór: „Nadieżda” Anny German.

Gratulujemy laureatom i uczestnikom konkursu.