IV Konkurs Wiedzy Gastronomicznej

W dniu 24.05.2019 roku uczniowie naszej szkoły (Dawid Kuśmirek z klasy 1 mk oraz  Klaudia Stadnik – klasa 1 kf) wraz z opiekunami,  Agnieszką Sochą i Sylwią Humenną , uczestniczyli w IV Konkursie Wiedzy Gastronomicznej w Lublinie zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. prof. Zofii Sękowskiej.

W ramach programu konkursowego  uczniowie wysłuchali wykładu, nt. „Głównych zasad prawidłowego odżywiania” wygłoszonego przez Panią Paulinę Skorek, doktorantkę Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, a następnie przystąpili do eliminacji konkursowej.

W czasie oczekiwania na wyniki, uczestnicy  mieli możliwość uczestniczenia w prezentacji  urządzeń  gastronomicznych, która   połączona była  z  warsztatami kulinarnymi w siedzibie  firmy  MULTI  FRIGO  w  Lublinie  ul.  Bursaki  18 .

W eliminacjach nasz uczeń Kuśmirek Dawid zajął III miejsce w IV Konkursie Wiedzy Gastronomicznej z czego jesteśmy niezmiernie dumni . Zwycięscy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

2

Zdjęcie 1 z 9