Konkurs fotograficzny „Mój Dzień Europy”

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw oraz EUROPE DIRECT Lublin, zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym „Mój Dzień Europy” #EUCHALLENGE #DzieńEuropy2021. Konkurs jest częścią świętowania Dnia Europy i rozpocznie się 9 maja 2021 r.

W konkursie mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, a w przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda rodziców. Konkurs jest bardzo prosty – wystarczy, zrobić zdjęcie nawiązujące do Dnia Europy, symboli Unii Europejskiej lub innych kreatywnych rozwiązań związanych z UE. Zdjęcia nalży zgłosić do konkursu za pomocą formularza zgłoszeniowego (link:https://forms.gle/5AY13z7uHCCvoWTc8).

Uczestnicy mają również możliwość zawalczyć o nagrodę publiczności w mediach społecznościowych! Aby wziąć udział w tej rundzie należy umieścić swoje zdjęcie konkursowe na swoim profilu Facebookowym (z ustawieniami widoczności dla wszystkich) z napisem #MójDzieńEuropy #EUCHALLENGE #DzieńEuropy2021, a także podać link do posta w formularzu zgłoszeniowym.

Konkurs jest częścią świętowania Dnia Europy i został ogłoszony się   9 maja 2021r., a zakończy się 31 maja 2021r. W ten sposób chcemy świętować obecność Polski w szeregach Unii Europejskiej przez cały miesiąc. Do zgarnęcia wartościowe nagrody! Regulamin i dokumenty do pobrania znajdziecie na stronie:   www.europe-direct.lublin.pl/2021/052.php 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

DO POBRANIA

– REGULAMINU KONKURSU ,

– ZAŁĄCZNIK NR 1 DO REGULAMINU ,

– ZAŁĄCZNIK NR 2 DO REGULAMINU ,