Uroczyste podsumowanie XIV Wojewódzkiego Konkursu Twórczości dla Dzieci i Młodzieży „ Zawsze niech będzie…” – 15.05.2015

15 maja 2015 roku o godz. 10.00  odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Wojewódzkiego Konkursu Twórczości dla Dzieci i Młodzieży „ Zawsze niech będzie…”, którego organizatorami byli: Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem” w Zamościu oraz Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Zamościu.

Wyróżnienie specjalne Prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem” w Zamościu otrzymały trzy uczennice naszej szkoły: Żaneta Cieśluk, Agata Herbin, Paulina Zwolak. Gratulujemy dziewczynom sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych występach scenicznych.