Już dziś w naszej szkole odbędzie się wyjątkowy Dzień Dziecka pełen sportowych emocji, dobrej zabawy i wspólnej integracji!
Od godziny 9:00 rozpoczną się turnieje sportowe:
- turniej piłki siatkowej dla uczniów naszej szkoły,
- turniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych.
Po czterech pierwszych lekcjach zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego świętowania. W godzinach 11:15–13:10 na uczestników będą czekały:
- gry i zabawy przygotowane przez Samorząd Uczniowski,
- aktywności sportowe,
- oraz grill z kiełbaskami!
To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, integracji i złapania chwili oddechu przed końcówką roku szkolnego.
Organizatorami wydarzenia są Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele wychowania fizycznego.
Do zobaczenia i życzymy wszystkim świetnej zabawy!


