Santa Claus Is Coming To Budowlanka

Tu wasz Szałowy Samorząd Uczniowski ‼

Przed nami 🎅🤶MIKOŁAJKI🤶🎅

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że w najbliższy poniedziałek (6️⃣ grudnia) odwiedzi Was pewien brzuchato-brodaty jegomość 🎅 w asyście wiernych (podobno) pomocników 🦌🦌🦌. Z tych samych źródeł wiemy, że przygotował dla Was wór prezentów 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁 , a będą to:

• 15 punktów z zachowania za czerwony element ubioru (bluza, koszulka, sweterek, itp.),
  • dzień bez pytania, dla uczniów którzy wykażą się większym zaangażowaniem oraz kreatywnością i dodatkowo przywdzieją typowo świąteczno-mikołajkowy element ubioru, np: czapeczka Mikołaja, rogi renifera, sweterek ze świątecznym motywem, itp.
  • ocena bardzo dobra5 z wybranego przedmiotu dla tych, którzy pójdą na całość i przyjdą w kompletnym stroju Mikołaja, Śnieżynki, Elfa, Renifera itp., pod warunkiem wykonania pewnego tajnego zadania 😎

🎄❄🎅🎅❄ Santa Claus Is Coming To Budowlanka ❄🎅🎅❄🎄