Rozstrzygnięcie trzeciej(i ostatniej w tym roku szkolnym) edycji akcji “Góra Grosza”.

Uczniowie z naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w przeprowadzonej „Górze Grosza”. Tym razem najwięcej ważyły monety zebrane wśród uczniów z klasy 2 m. Zastanawialiśmy się, w jaki sposób docenić zaangażowanie młodzieży i postanowiliśmy zapewnić uczniom z tej klasy słodki poczęstunek w ramach obchodzonego 15 marca Dnia Piekarzy i Cukierników. Co prawda uczniowie Ci chodzą do klasy o profilu monter, ale nasza szkoła kształci w klasach o profilach związanych z żywieniem (kucharz, technik technologii żywności), stąd też chcemy popularyzować święta związane tematycznie z ZSP Nr 4 w Zamościu.

W naszej szkole opiekunami akcji są:
Agnieszka Matwiejczuk
Sylwia Humenna
Tomasz Kiecana

PS: Na zdjęciu możecie zobaczyć, ile monet udało nam się zebrać w ramach „Góry Grosza”.