Aktywność sportowa naszego ucznia!

Jakub Ostasz coraz milej nas zaskakuje. Mamy przyjemność poinformować, że Kuba w najbliższym czasie weźmie udział w kolejnych biegach – aż sześciu!!! Jesteśmy dumni z naszego ucznia, że tak aktywnie działa w obszarze sportu. Jesteśmy pełni podziwu dla wykazywanych chęci młodego sportowcy.

Biegi, w których Kuba weźmie udział to:

• Bieg Marszałka (8 czerwiec) – Sulejówek;
  • Legionowska Dycha (8 czerwiec) – Legionów;
  • Chęć na 5 (9 czerwiec) – Lublin;
  • Bieg Bitwy o Tobruk (12 czerwiec) – Warszawa
  • Bieg STO-nogi (16 czerwiec) – Milanówek;
  • Ceramiczny Cross na wózkach (22 czerwiec) – Bolesławiec.

Bieg Marszałka jest organizowany po raz dwunasty na dystansie 10 km oraz na krótszej trasie (3450 m) – w ramach Memoriału Haliny Zielińskiej. 11. edycja biegu Legionowska Dycha również odbędzie się na dystansie 10 km. Z kolei uczestnicy biegu Chęć na 5 będą musieli przebiec 5 km.  Bieg Bitwy o Tobruk to Etapowy Maraton Pokoju w hołdzie Polskim Żołnierzom poległym na frontach II Wojny Światowej. Bieg Bitwy o Tobruk jest częścią wydarzenia składającego się z ośmiu elementów – w sumie odległość do przebiegnięcia wynosi 42 km 195 m. Bieg STO-nogi wynosi 10 km, z kolei Ceramiczny Cross na wózkach – 5 km.

Jakubowi życzymy jak najlepszych wyników we wszystkich biegach!