Sportowe emocje podczas Turniejów o Puchar Dyrektora ZSP Nr 4

W ramach obchodów Dnia Dziecka w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 odbyły się turnieje sportowe o Puchar Dyrektora ZSP Nr 4. Rywalizacja dostarczyła wielu emocji, a uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom sportowy oraz ducha fair play.

Turniej piłki nożnej szkół podstawowych

W zawodach udział wzięły drużyny szkół podstawowych rywalizujące w dwóch grupach.

Wyniki fazy grupowej:

Grupa A

  • SP Wierzba I – SP 3 Zamość 1:0
  • SP Wierzba I – SP 2 Zamość 4:2
  • SP 3 Zamość – SP 2 Zamość 3:0

Grupa B

  • SP Wierzba II – SP Wysokie 5:0
  • SP Wierzba II – SP 9 Zamość 1:1
  • SP Wysokie – SP 9 Zamość 1:2

Mecze o miejsca:

  • mecz o V miejsce: SP 2 Zamość – SP Wysokie 2:2 (karne 3:2)
  • mecz o III miejsce: SP 3 Zamość – SP 9 Zamość 3:1
  • finał: SP Wierzba I – SP Wierzba II 0:2

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce SP Wierzba II
  2. miejsce SP Wierzba I
  3. miejsce SP 3 Zamość

Turniej koszykówki 3×3

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce SP 3 Zamość
  2. miejsce SP 2 Zamość
  3. miejsce SP Wysokie
  4. miejsce SP 2 Zamość II

Turniej piłki siatkowej

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce 3TBŻ
  2. miejsce 2m
  3. miejsce 1TAŻ

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy zawodnikom, opiekunom i organizatorom za sportową atmosferę oraz wspólne świętowanie Dnia Dziecka.