W ramach obchodów Dnia Dziecka w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 odbyły się turnieje sportowe o Puchar Dyrektora ZSP Nr 4. Rywalizacja dostarczyła wielu emocji, a uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom sportowy oraz ducha fair play.
Turniej piłki nożnej szkół podstawowych
W zawodach udział wzięły drużyny szkół podstawowych rywalizujące w dwóch grupach.
Wyniki fazy grupowej:
Grupa A
- SP Wierzba I – SP 3 Zamość 1:0
- SP Wierzba I – SP 2 Zamość 4:2
- SP 3 Zamość – SP 2 Zamość 3:0
Grupa B
- SP Wierzba II – SP Wysokie 5:0
- SP Wierzba II – SP 9 Zamość 1:1
- SP Wysokie – SP 9 Zamość 1:2
Mecze o miejsca:
- mecz o V miejsce: SP 2 Zamość – SP Wysokie 2:2 (karne 3:2)
- mecz o III miejsce: SP 3 Zamość – SP 9 Zamość 3:1
- finał: SP Wierzba I – SP Wierzba II 0:2
Klasyfikacja końcowa:
- miejsce SP Wierzba II
- miejsce SP Wierzba I
- miejsce SP 3 Zamość
Turniej koszykówki 3×3
Klasyfikacja końcowa:
- miejsce SP 3 Zamość
- miejsce SP 2 Zamość
- miejsce SP Wysokie
- miejsce SP 2 Zamość II
Turniej piłki siatkowej
Klasyfikacja końcowa:
- miejsce 3TBŻ
- miejsce 2m
- miejsce 1TAŻ
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy zawodnikom, opiekunom i organizatorom za sportową atmosferę oraz wspólne świętowanie Dnia Dziecka.

